Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální akce v okolí

NOVÉ TIPY NA AKCE V OKOLÍ VÍTÁNY!

Milé maminky,

napište nám tipy na akce, o kterých víte. Zajímá nás, co se děje ve vašich obcích a okolí. Budeme rádi a jistě někteří vyrazí do přírody, za zábavou... Pište prosím na mail: klubprodetislunicko@seznam.cz. Děkujeme. Sluníčkový tým.


Cirkusové vystoupení v sále OÚ Šaratice - sobota 13.2.2016, CIRKUS KARNEVAL

Zveme všechny malé i velké diváky v sobotu 13.2.2016 v 15.00 hodin do sálu OÚ Šaratice na vystoupení CIRKUSU KARNEVAL. Uvidíte cvičené pejsky, kovbojské rodeo, žonglérská vystoupení, kouzelníka. O dobrou náladu se postará klaun Pepo.


Divadlo pro nejmenší a přednáška o období vzdoru v Újezdu u Brna

Ve středu 3. 2. 2016 se v Újezdu u Brna bude hrát pro nejmenší děti divadlo "O perníkové chaloupce" a ve středu 17. 2. proběhne přednáška s Ivou Švábkovou o období vzdoru.

http://ujezd.shm.cz/matersky-klub-ovecka/mk-ovecka/divadlo-v-mk-ovecce/
http://ujezd.shm.cz/matersky-klub-ovecka/mk-ovecka/obdobi-vzdoru/


Zbýšov: od 5.1.2016 Cvičení rodičů s dětmi předškolního věku

Každé úterý 10:00 -12:00 hod.v kinosále - Básničky, pohybové hry, zpívání.

 


7. 2. Heršpice – Dětský maškarní ples

pozvánkaObec Heršpice a TJ Heršpice vás zvou na dětský maškarní ples, který se koná v neděli 7. února od 14 hodin v sále heršpického KD.
 
 

 

 

 


6.2.2016 Ostatky Hostěrádky-Rešov

ObrazekV sobotu 6.2.2016 zveme všechny příznivce dobré muziky a zábavy na tradiční ostatkovou zábavu. Začátek ve 20:00 hod, k tanci a poslech zahraje skupina HECROCK. Bohatá tombola!

Sobotní den začneme v 9.30 hod průvodem, na který srdečně zveme všechny děti i dospělé. Masky na sebe, dobrou náladu sebou, všechno ostatní zajištěno. Sraz masek v 9.00 hod na hasičce. Po ukončení průvodu pro všechny účastníky občerstvení na hasičské zbrojnici.

http://www.hasicihosteradky.cz/clanky/pozvanky/ostatky-2016.html

 


7lmcogg_9psteaum3ag1xdz-t8isp8j3nx_yxousb4h32paupxdiwn1qhxojxbmmpgifmhi.jpg

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Více na: http://obeclysovice.cz/clanky/andelske-odpoledne-rozsviceni-vanocniho-stromju/


Kulturní výbor Šaratice Vás srdečně zve na
PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ S JARMARKEM,
které se koná
v neděli 29. listopadu od 15.00 hodin v sále OÚ.

https://www.facebook.com/events/1520233748301482/


Dopolední kroužek BUBLINKY

Školní rok 2015/2016

kroužek pro děti bez rodičů

přijímáme děti během celého roku

Kdy?

Každý všední den od 8:30 do 12:30hod,

ul. Nádražní 135, Blažovice

(vedle samoobsluhy Šenk)

V případě zájmu pište na mcbalonky@seznam.cz

Více informací na www.mcbalonky.cz


PROMÍTÁNÍ PRO RODIČE S DĚTMI V KINĚ SCALA V BRNĚ - BABY BIO

Kino Scala nechce po rodičích, ať své děti odkládají v předsálí kina. Naopak. Vemte s sebou své děti do sálu, třeba v kočárku. Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem (např. v akutních případech, kdy je potřeba přebalit). Každý čtvrtek od 10.00 hodin  tak maminky a tatínkové budou mít své děti na dosah, zároveň se budou moci dívat na celovečerní „dospělácký“ film a nikdo se na ně nebude zlobit, když během sledování filmu budou řešit rodinné či akutní výchovné záležitosti. S tím se počítá.


MIMIkiNO

Každou středu od 15:30 promítá Kino Art v Brně film s mírně ztlumeným zvukem a v částečně osvětleném sále. Promítání tak nebude rušit vaše děti a vy se jim můžete podle libosti věnovat. Navíc bude k dispozici přebalovací pult, hračky a separovaná místnost, kde můžete mít naprostý klid. Samozřejmostí je i kavárna, jejíž personál už se na vás také těší! Takže, nestýskejte si již po dnech, kdy kultura a společnost byly vaši dobří přátele a vydejte se do Artu!

mimina-v-kine.jpg

Vyberte si své MIMIkiNO!

Od listopadu můžete být tvůrci svého MIMIkiNA. Stačí, když zavítáte na odkaz Filmjukebox, kde budeme moci hlasovat o to, jaký film bude promítán následujcí týden. Na každý měsíc bude uvedeno deset nominací, z nichž si postupně každý svého pravého já.